if_photoif_put_inmenu
Енергосервісна компанія "Адамсон"
Зателефонуйте нам!
+38 (0322) +38 (0322) 99-51-97 Показати
+38 (067) +38 (067) 829-99-54 Показати

Енергосервісна компанія "Адамсон" - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Про компанію Енергосервісна
компанія "Адамсон"

Енергосервісна компанія Adamson.ua надає всі необхідні послуги і товари для забезпечення енергоефективності житла. Компанія пропонує комплексні рішення для приватних будинків, квартир і підприємств, зокрема:

 

  • Енергоаудит житла – визначення місць тепловтрат будинку; перевірка витоків газу; вимірювання рівня вологості та освітлення; перевірка вентиляції.

 

  • Теплотехнічне проектування – підбір оптимальної системи опалення для кожного конкретного випадку, підготовка проекту і кошторису.

 

  • Монтаж систем опалення та виконання інших рішень з енергозбереження – встановлення всіх елементів системи опалення (котли, котельня автоматика, сонячні панелі, теплові насоси, радіатори, труби, тепла підлога).

 

  • Теплоізоляція, герметизація будівлі – зменшення тепловтрат і захист будинку від вологості за допомогою утеплення стін, перекриттів та інших місць витоку повітря з допомогою мінеральної вати, пінопласту, пинополистерола, рідкої теплоізоляції.

 

  • Сервісне обслуговування більшої частини обладнання (в першу чергу, теплотехнічного обладнання, яке пропонує компанія. Крім цього, Adamson пропонує великий вибір енергозберігаючих товарів в магазинах компанії, які знаходяться в Івано-Франківську та Львові. Для енергозбереження будинків тут продаються газові, електричні та твердопаливні котли, сонячні панелі, радіатори, енергоефективне освітлення та інше обладнання

 

м. Львів, вул. Городоцька, 286 Б

м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11